Biorezonans
Biorezonans
Biorezonans to metoda związana z filozofią medycyny chińskiej. Za jego twórców uważa się Franza Morella i Ericha Rusha. Stworzyli metodę MORA, która polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób.
Biorezonans może działać dwutorowo. Jeden kierunek działania to biorezonans pasywny, a drugi to biorezonans aktywny.
Biorezonans pasywny. Każda istota, organ, tkanka, komórka posiada swój indywidualny, charakterystyczny „odcisk elektromagnetyczny”, właściwą sobie częstotliwość drgań. Odstępstwo od tego wzorca oznacza dysharmonię w ciele, która przekłada się na zaburzenia zdrowia. Inaczej rzecz ujmując, taka dysharmonia skutkuje chorobą. Zasada działania pasywnego biorezonansu opiera się na zjawisku inwersji: drgania testowane u klienta zostają przekazane do urządzenia, gdzie są odwracane i wzmocnione wracają do klienta wywierając pozytywny wpływ na poprawę zdrowia. Drgania patologiczne są tłumione. Inaczej rzecz ujmując jest to podawanie częstotliwości korekcyjnych. Biorezonans pasywny wykorzystywany jest w celu przywrócenia równowagi energetycznej organizmowi. Wspomaga procesy detoksykacyjne, wspiera działanie układu odpornościowego, przywraca równowagę energetyczną narządom wewnętrznym.
Biorezonans aktywny wykorzystywany jest głównie jako terapia wspomagająca usunięcie różnego rodzaju patogenów z organizmu (wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty). Aktywne działanie sprzętu (Sanoplasma, Healy) polega na tym, że wykorzystywane są konkretne częstotliwości patogenów podawane bądź z gotowych programów lub z wykorzystaniem Indywidualnej Listy Częstotliwości Terapeutycznych.
Czym jest terapia informacyjna? Powyżej wymienione działania na organizm składają się na terapię informacyjną, gdzie informacją, a zarazem czynnikiem terapeutycznym są konkretne częstotliwości wytwarzane przez urządzenie (lampa plazmowa, biorezonans Healy, Skaner 3D Spector).
Biorezonans testuje:
– obecność grzybów (np. Candida Albicans, Mucor, Racemosus i inne)
– obecność wirusów (np Herpes Simplex, Coxackie, EBV i inne)
– obecność bakterii (np. Chlamydia, Helicobacter Pylori, Borelie w odmianch)
– obecność pasożytów (Babeszje, Glista, Przywry,Lamblie,Tasiemce i inne)
– obciążenia toksynami
Ponadto sprawdza stan zdolności regeneracyjnych narządów wewnętrznych